Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
06/05/2024

Υπεύθυνος Καταστήματος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΓΛΥΦΑΔΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Κατάστημα με αθλητικά είδη στην Γλυφάδα, επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνο Καταστήματος.

Καθήκοντα:

  • Φυσική και online εξυπηρέτηση πελατών
  • Παραγγελιοληψία και διαχείριση εμπορεύματος
  • Εκτέλεση βασικών λογιστικών εργασιών
  • Γενική υποστήριξη του καταστήματος και αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία 2 ετών σε ανάλογη θέση ευθύνης σε κατάστημα
  • Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ
  • Καλή γνώση διαχείρισης online shop / Η/Υ / MS Office
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητες αποτελεσματικής εργασίας σε ομαδικό περιβάλλον
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους

Παροχές

  • Ικανοποιητικές απολαβές
  • Πλήρη απασχόληση, αορίστου χρόνου
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.